Zarabianie na instagramie

Zarabianie na instagramie

Zarabianie na instagramie

Zarabianie na instagramie , o tym będzie dzisiejszy wpis, jak to robić i jak na tym zarabiać ? Przeczytaj artykuł do końca a sam zobaczysz jakie to proste. Instagram jest jednym z wiodących portali społecznościowych który idzie ramię w ramię z takimi serwisami jak Facebook czy Twitter. Już ok 42 % populacji naszego świata korzysta z serwisów społecznościowych. Z czego w samej Polsce kilka milionów. Oraz warto dodać że liczba ta stale rośnie z dnia na dzień. Sposób zarabiania na instagramie który opiszemy nie sprawi Ci żadnego problemu, prócz tego że jest tylko i wyłącznie czasochłonny.

Zarabianie na instagramie

Zarabianie na instagramie

Cała Akcja którą musisz poznać ma tylko kilka kroków. A więc jak zacząć Zarabianie na instagramie ?

  •  Rejestrujesz się na instagramie, zrób nowe konto pocztowe, najlepiej na gmail i zarejestruj się w serwisie.

– Utwórz najlepiej konto kobiece, dlaczego konto kobiety ? o tym dalej.

– Masz już zarejestrowane konto, pora wypełnić je zdjęciami jakieś ładnej kobiety, skąd pobrać zdjęcia ? Zdjęcia możesz pobrać z jakiegokolwiek serwisu społecznościowego, ważne aby zdjęcia które pobierzesz nie należały do kobiety z Polski. Dodaj na początek kilka zdjęć 2 ,3 w zupełności wystarczą. Zapisz sobie profil z któego pobierałeś zdjęcia, po to abyś mógł w niedługim czasie wrzucić nowe fotki.

Mam już profil kobiety , wypełniony zdjęciami, jak mam zarabiać na instagramie ?

Zarabianie na instagramie

Cały proces polega na wyszukiwaniu męskich profilów , najlepiej w wieku od 18 do 40 lat i obserwowaniu ich. Bardzo ważne jest to aby znać umiar w followaniu profilów, nie klikaj w ciągu 3 minut 100 profli bo to skończy się najpierw krótką blokadą konta, następnie może skutkować banem. Ja osobiście robię to tak że co godzinę dodaje ok 15 , 20 osób i nigdy nie miałem blokady. Więc takie opcje są jak najbardziej ok.

W ciągu doby dodaje ok 200 osób , z czego 1/3 lub nawet połowa do mnie wraca, i tak w jeden dzień mam ok 100 obserwujących. Czym masz więcej obserwujących tym więcej zarobisz. W miesiącu możesz bardzo łatwo osiągnąć kilka tysięcy osób obserwujących. Pamiętaj również o tym co jest bardzo ważne, dodając kolejne zdjęcie na swój profil, dodaj tagi, typu #Piękne kobiety, #dziewczyny, #polki, #polskiedziewczyny, itp itd. Konto na którym jest 1 tyś obserwujących warte jest ok 50 zł w środowisku osób które zarabiają w internecie. Na allegro może być jeszcze droższe. Na szybko znalazłem oferte sprzedaży konta na któym jest 45 tysięcy obserwujących, za 1900 zł Opłaca się ? chyba tak.

Zarabianie na instagramie

Zarabianie na instagramie

To tylko jedna z wielu możliwych form zarobku. Jest to dobry i szybki zarobek ale jednorazowy. A gdyby tak czerpać nie ograniczone korzyści z konta ? Jest taka możliwość, konta posiadające kilkadziesiąt tysięcy obserwujących są celem bardziej lub mniej znanych marek. Co to znaczy ? A no to że kontaktuje się z Tobą osobą z jakieś firmy , proponuje Ci kilkaset lub kilka tysięcy złotych w zamian za udostępnienie na swoim profilu sponsorowanego wpisu. Jest to bardzo dobra metoda zarobku i co warto dodać nie wy czerpalna.

Podsumowanie zarabianie na instagramie

Jest to bardzo łatwa metoda, z którą każdy sobie poradzi bez problemu. Jest to opcja czasochłonna, ale warta potencjalnego zarobku. Jeżeli myślisz że dziś zaczniesz a jutro będziesz miał pieniądze to po prostu odpuść. Pamiętaj że instagram jest mobilny więc większość działań typu follow możesz robić gdzie kol wiek . W pracy , na działce , na imprezie. Nie zwlekaj dłużej i zacznij zarabiać już dziś.

Zobacz również inne nasze wpisy :

Jak zarabiać na własnym blogu

Dropshipping czym jest ?

5000 w tydzień! Poradnik zarabiania pieniędzy!