Pozycjonowanie lista linków

Pozycjonowanie lista linków

Pozycjonowanie lista linków

Pozycjonowanie lista linków , ruszamy z kolejną ciekawą kategorią na naszym blogu, która będzie dotyczyła pozycjonowania stron. Wszelkie zagadnienia odnośnie seo będą pojawiać się dość regularnie, oraz bonusy w postaci dobrych miejsc do podlinkowania swojej strony. Jak wiemy SEO w kontekście prowadzenia własnej strony odgrywa kluczowe znaczenie. Ale czym jest SEO ?

SEO (ang. Search Engine Optimization) to w dosłownym tłumaczeniu optymalizacja pod silnik wyszukiwarki. To proces zorientowany na poprawę widoczności w organicznych wynikach wyszukiwania

Pozycjonowanie lista linków

Pozycjonowanie lista linków

Tworząc własną stronę mamy stu procentową pewność, że o jej istnieniu będziemy wiedzieli tylko my plus znajomi których powiadomimy, podeślemy im link.

Kluczem w prowadzeniu własnej strony jest to aby klienci(osoby zainteresowane) znajdywały nas w sieci same. W skrócie klient wpisuje w wyszukiwarkę googlę frazę a w zamian w wynikach widzi naszą stronę. I oczywiście czym nasza strona wyżej, tym większe szansę że dana osoba nas odwiedzi.

Pozycjonowanie lista linków

Pozycjonowanie lista linków

Pamiętaj kluczem do sukcesu aby być widocznym w wyszukiwarce jest :

– Optymalizacja strony audyt w pełni za darmo we własnym zakresie możesz wykonać tutaj :

https://www.sunrisesystem.pl/audyt-seo/

https://www.grupa-tense.pl/audyt-seo/darmowy/

-Treść to również kluczowy czynnik, google kocha unikalność, pomysł o kopiowaniu z inncych stron i zamieszczania tekstów na własnej stronie to bardzo zły pomysł. Google dowie się o tym i grozi Ci filtr nałożony na stronę, która zupełnie zniknie z wyszukiwarki.

-Linki przychodzące Jest to kolejna bardzo ważna sprawa aby do naszej strony prowadziły inne strony. Pamiętaj jednak że nie liczy się ilość linków która do nas prowadzi a ich jakość. Ważnym jest aby zdobywać linki na stronach z jak najwyższym Page authority oraz Domain authority  (Domain Authority (DA), (z ang. Autorytet Domeny) to parametr popularny w branży SEO, opracowany przez firmę MOZ. Można go porównać do Page Rank – algorytmu opracowanego przez Google. Domain Authority wskazuje „siłę” oraz związek strony z jej branżą lub tematyką.)

Pozycjonowanie lista linków

Mam nadzieję że mimo iż bardzo w skrócie temat został opisany to chociaż w jakimś stopniu zrozumiecie co ma wpływ na czołowe pozycje w wyszukiwarce. Pamiętaj że jeżeli temat jest dla Ciebie ciągle nie jasny w internecie znajdziesz ogrom informacji dotyczących pozycjonowania.

A teraz to po co wszedłeś 😉 czyli krótka lista stron z wysoki współczynnikami PA DA gdzie możesz zostawić swój link:

https://www.intensedebate.com

https://trello.com/

https://www.goodreads.com

https://www.ted.com

https://disqus.com/

https://www.instructables.com/

https://www.eventbrite.com

https://pl.gravatar.com/

https://www.openstreetmap.org/

https://www.magcloud.com/

Link na danych stronach uzyskujesz poprzez zarejestrowaniu się oraz wypełnieniu profilu. Link który dzięki temu uzyskasz jest DoFollow.

Niedługo kolejne wpisy z zagadnieniami SEO oraz darmowymi listami linków.

 

Zobacz również inne nasze tematy :

Zarabianie na instagramie

Jak zarabiać na własnym blogu ?