Jak zarabiać na afiliacji ?

Jak zarabiać na afiliacji ?

Jak zarabiać na afiliacji ?

 

Jak zarabiać na afiliacji ? W dzisiejszym artykule opiszemy jak rozpocząć zarabianie na programach partnerskich za pośrednictwem firmy fireads. Słów kilka o firmie fireads, jest to Polska firma która już od dobrych kilku lat zagościła na naszym rodzimym rynku programów partnerskich. Ogromnym plusem jest bardzo szybki kontakt z administracją, oraz różnorodność programów partnerskich dostępnych w ofercie.

FireAds

Klikając w powyższy baner przejdź do rejestracji i zarejestruj się. Gdy to zrobisz i potwierdzisz swój adres meilowy po zalogowaniu się twym oczom ukaże się daschboard platformy.

Jak zarabiać na afiliacji ?

Zamazane dane , to dane mojego konta i bieżące zarobki, na górze jedynie widać że kwota jaką posiadam do wypłaty w serwisie to ponad 2800 zł. Z lewej strony widać menu, aby zacząć zarabianie kliknij w kampanie i wybierz swoją kampanie na której będziesz zarabiał.

Jak zarabiać na afiliacji ?

Tutaj widzicie listę kampanii które możemy promować. Jest ich aż 12 stron podzielonych na różne kategorie. Od kampanii sprzedażowych , po kasyna , randki , czy strony konkursowe. Ok ale co zrobić aby zarabiać ? Jeden z przykładowych programów smartpożyczka

Otrzymujemy aż 73 zł za klienta który za pośrednictwem naszego linku pobierze pożyczkę w serwisie. Poniżej macie listę zakazanych praktyk, czyli w skrócie mówiąc jak nie promować kampanii.

A na samym dole widzicie swój link który możecie promować w internecie. Oraz informację że kampania działa tylko w Polsce. Czyż nie proste ? co dzień w Polsce kilkadziesiąt tysięcy osób zaciąga kredyty lub pożyczki, dlaczego miałbyś na tym nie zarobić ?

To tylko jeden z wielu programów , w ofercie znajdziesz też takie które wymagają jedynie rejestracji klienta w danym portalu np randkowym. Za samą rejestrację wówczas otrzymujesz kwotę od 4 do 6 zł za jednego klienta. Znajdziesz również kampanie takich firm jak Plus czy Orange, jak to działa ? w bardzo prosty sposób , jeżeli z Twojego linku polecającego ktoś zakupi usługę abonamentową w danej firmie , Ty wówczas zarabiasz pieniądze !! I za takiego klienta otrzymujesz wówczas CPS 95,57 PLN  Opłaca się ? no pewnie że tak !

Jak zarabiać na afiliacji ?

 

W ofercie znajdziesz również programy partnerskie kasyn lub bukmacherów , stawki za klientów którzy zarejestrują się i dokonają depozytu na swoje konto dochodzą nawet do 500 zł ! reasumując za 10 takich klientów masz prawie 5 tyś zł ! Teraz pewnie zadasz sobie pytanie gdzie promować programy partnerskie ? Na to pytanie nie odpowie Ci nikt , bo nikt nie zdradzi Ci tego w jaki sposób promuje swoje oferty. Jedyne co Cię ogranicza to tylko Twoja kreatywność. Pierwsze kroki możesz postawić na portalach na których znajduję się duża ilość użytkowników. Fora internetowe , facebook , instagram i wiele innych dużych serwisów. Możesz założyć grupę tematyczną , lub fanpage i zdobywać swoich klientów.

Na dole link do rejestracji w serwisie , który przedstawia ile ja sam zarobiłem na fireads.org

FireAds

Na koniec pamiętaj fireads.org to legalnie działająca firma zarejestrowana na terenie Polski.  Jeżeli macie jakieś pytania odnośnie serwisu piszcie w komentarzach, na wszystkie pytania chętnie odpowiemy.