Programy partnerskie

Zarabianie w internecie

Trafiłeś do zakładki programy partnerskie , i bardzo dobrze ! Będąc tutaj myślisz o zarabianiu przez internet. Zakładka ta ma na celu zbiór najlepszych , najlepiej płatnych i pewnych serwisów z dziedziny internetowego zarobku. Pojawiać się tutaj będą tylko programy które są przez nas sprawdzone i wypłacają swoim użytkownikom.Obok programów będziemy dodawać skalę ocen trudności zależnie od danego programu, skala będzie określać trudność zarobku w danym programie, a także możliwości finansowe jakie posiada dany program.Zaglądajcie tutaj jak najczęściej gdyż zbiór programów będzie stale się powiększał.

1.Skracanie linków CPC (cost per click)

Trudność zarobku 1/5   Możliwości finansowe 1/5

Nie raz przeglądając faceboka czy inny portal spotkaliście się z dziwnymi linkami, w który kliknęliście , i zostaliście przekierowani na stronę, na której spotkała was reklama, a po 5 sekundach mogliście ją po prostu wyłączyć, przechodząc bezpośrednio na daną stronę, zdjęcie czy film.

Tak to działa skracacie swój własny link i po prostu promujecie go, reklamując w internecie bądź wysyłając znajomym.

Stawki są liczone od 1000 kliknięć w dany link, a także zależne są od kraju klikających. Tak np za 1000 klików z Usa otrzymamy ok 5 do 12$ natomiast promując link w Polsce , wyświetlenia są naliczane następująco od 1 do 2$.

 

1.ADFLY

 

zarabianie w internecie

Link : Rejestracja ADFLY

 

 

2.CPA Różnorodne akcje (cost per action)

Trudność zarobku 4/5   Możliwości finansowe 5/5

I tutaj tak na prawdę rozpoczyna się zabawa i prawdziwe pieniądze, CPA to dziedzina która może nam przynieść gigantyczne pieniądze, co potrzebujemy? Głowy na karku, pomysłów i trochę wiedzy.Jak zarabiamy ? Zarabiamy tutaj różnie tak na prawdę , od płatności za proste podanie adresu e-meil, po wysyłkę sms bądź podanie nr telefonu i zapisu do subskrypcji.

Seriwsy które będą się tutaj ukazywać podzielimy w dwóch kategoriach, na Polskie oraz zagraniczne.

 

 

1.Firesub

Jest to Polski program partnerski w którym otrzymujemy płatność za zapis do subskrypcji sms, lub za wysłanie smsa.

Firma jest już kilka lat na rynku i jest liderem wśród serwisów sms.

Jak wygląda zarabianie w serwisie ? Przykładowo chcesz dać komuś jakiś plik do pobrania świetnie , a dlaczego przy okzaji by na tym jeszcze nie zarobić ? i w ten sposób za pobranie pliku otrzymujemy gratyfikację od 5 zł do nawet 10 ! prosty rachunek ? 10 pobrań = 100 zł czy to się opłaca ? jak najbardziej tak !

Firesub nie jedno krotnie wygrywał w plebiscytach programów afiliacyjnych, dzięki bardzo dużym stawkom, oraz świetnej komunikacji na linii klient–>administracja.

Ja w serwisie zarobiłem tyle :

a Ty ile dasz radę ?

Rejestracja Firesub

2.Fireads

 

Kolejny Polski serwis którego właścicielem jest Administrator wyżej wymienionego serwisu Firesub. Program na rynku jest od nie dawna, ale potencjałem sporo przewyższa serwis Firesub.Mamy tam mnóstwo programów w różnych kategoriach , od programów pożyczkowych w których promujemy link z oferta pożyczki, aż po programy dla osób dorosłych, lub inwestorów.

W serwisie Fireads płatności otrzymujemy na kilka sposobów, najprostsze to poprzez promowania linka w którym klient rejestruje się do gry , za taką akcję otrzymamy ok 2 zł. Kolejną możliwością są np serwisy dla dorosłych, poprzez promowanie takiego serwisu, potencjalny klient który się zarejestruje zarobi dla nas od 4 do 6 zł jeżeli będzie to klient z Polski. Fireads bowiem ma programy globalne, które możemy promować również poza granicami naszego kraju, wówczas zarobki są dużo wyższe.

Ale prawdziwą bombą w serwisie są rejestracje które są warte od 1000 zł do nawet 2000 zł ! Ile musisz pracować żeby zarobić 1000 zł ? pewnie kilka dni , a tutaj możesz te pieniądze zarobić w kilka chwil.Jednym z takich programów jest np program w którym promujemy poradnik do zarabiania pieniędzy. Pomyślicie że nie ma chętnych ? Jesteście w błędzie zobaczcie sami !

To tylko 2 zrzuty z fajnych zarobków w serwisie, ale czy nie lepiej samemu wsiąść się do roboty ? I zarobić jeszcze więcej ?

FireAds

Rejestracja Fireads