Nazwa.pl Zarabiaj z liderem świadczenia usług hostingowych w Polsce

Nazwa.pl Zarabiaj z liderem świadczenia usług hostingowych

Nazwa.pl Zarabiaj z liderem świadczenia usług hostingowych w Polsce

Kilka słów o nazwa.pl

Spółka nazwa.pl jest krajowym liderem w zakresie rejestracji domen internetowych i świadczenia usług hostingowych. Firma przoduje także we wdrażaniu unikalnych rozwiązań technologicznych, które pozwalają przedsiębiorcom skutecznie i łatwo rozwijać profesjonalny biznes w sieci.
Od 1997 r. z usług nazwa.pl skorzystało przeszło 1 000 000 klientów, rejestrując ponad 4 000 000 domen internetowych oraz aktywując ponad 500 000 usług hostingowych.

Wyznaczając standardy dotyczące bezpieczeństwa w polskim Internecie, nazwa.pl dostarcza zaawansowane rozwiązania, wykorzystując najnowsze światowe technologie. Ponadto w 2019 r. Ministerstwo Cyfryzacji uznało spółkę za Operatora Usługi Kluczowej dla cyberbezpieczeństwa Polski, co stanowi dowód na wysoki priorytet, jakim cieszy się w nazwa.pl ochrona klientów.

 

Firma nazwa.pl jest niekwestionowanym liderem branży hostingowej w Polsce, co znajduje odzwierciedlenie w liczbach. Jeżeli więc szukasz hostingu pod swoją stronę WWW czy sklep internetowy, chcesz zarejestrować domenę, aktywować certyfikat SSL lub uruchomić zaawansowany serwer VPS pod wymagające projekty, nie mogłeś lepiej trafić. Spółka zapewnia najszybsze technologie i najwyższy poziom bezpieczeństwa na krajowym rynku. To wszystko oczywiście w atrakcyjnych cenach.

Ponadto ogromnym plusem nazwa.pl jest również posiadanie rozbudowanej pomoc technicznej, dostępnej 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Średni czas oczekiwania na konsultanta wynosi zaledwie 5 sekund! Takie dane wyłaniają się z testu przeprowadzonego przez instytut badawczy MANDS, dotyczącego skuteczności działania infolinii największych firm hostingowych w kraju. Niezależne badanie uznało nazwa.pl za niekwestionowanego lidera w tym zakresie.

Program Partnerski nazwa.pl – polecaj i zarabiaj!

Firma nazwa.pl nie tylko oferuje najlepsze rozwiązania w konkurencyjnych cenach, lecz również daje możliwości uczciwego i solidnego zarobku. Wystarczy skutecznie polecać jej usługi swoim znajomym, klientom czy partnerom biznesowym. Na tym właśnie polega Program Partnerski nazwa.pl. Przystąpienie do niego jest banalnie proste, wystarczy założyć konto w Panelu Klienta. Możesz to zrobić klikając w poniższy baner.

 

Nadmienię tylko, że zamawiając usługi z mojego polecenia otrzymujesz aż 20% zniżki na wszystkie usługi nazwa.pl. Jeśli więc jesteś zainteresowany najlepszymi rozwiązaniami pod usługi IT na polskim rynku, gorąco zachęcam do skorzystania z kodu na banerze podczas zakupów w nazwa.pl.

Jak polecać usługi? Po założeniu konta należy zalogować się do Panelu Klienta, gdzie w zakładce „Program Partnerski” znajdziesz indywidualny kod rabatowy oraz utworzony na jego podstawie gotowy link polecający. Następnie wystarczy przekazać go swoim partnerom, którzy zamówią poprzez niego dowolne usługi nazwa.pl o 20% taniej. Ty natomiast zgarniesz prowizję.

Nazwa.pl Zarabiaj z liderem świadczenia usług hostingowych w Polsce

Spółka nazwa.pl zapewnia aż do 50% wynagrodzenia od wpłaty za każdą nowo zamówioną usługę. Jednak to nie wszystko. Jeśli klient zdecyduje się na jej przedłużenie, otrzymasz do 35% prowizji od wpłaty za kontynuację. Im więcej usług zarekomendujesz, tym większą zgarniesz prowizję. I to nie tylko jednorazowo. Będziesz otrzymywać wynagrodzenie za każdym razem, gdy partner opłaci polecony produkt na kolejny okres abonamentowy. Zgromadzone środki możesz w każdej chwili przelać na swoje konto bankowe lub przeznaczyć na poczet zakupu lub przedłużenia własnych usług w nazwa.pl.

Program Partnerski nazwa.pl oferuje najwyższe prowizje w Polsce za polecanie usług internetowych. Współpracując z prestiżową i uznaną firmą masz gwarancję, że Twoi partnerzy otrzymają najlepsze rozwiązania w obniżonej cenie, które najprawdopodobniej będę później regularnie opłacać. Sprawdzone usługi można łatwo i skutecznie polecać, zasilając w ten sposób domowy budżet.

Gorąco zachęcam do udziału w Programie Partnerskim nazwa.pl. Tutaj zyskuje każdy!

 

 

Sprawdź również inne wpisy na naszej stronie Jak uzyskać darmowy certyfikat ssl ?