Ile zarabiają youtuberzy

Ile zarabiają youtuberzy

Ile zarabiają youtuberzy w tym poście opiszemy wam metodę zarobku w serwisie jakim jest youtube. Pewnie zauważyłeś że serwis youtube od kilku lat, z roku na rok zyskuje coraz to więcej nowych filmów oraz użytkowników jak i samych youtuberów. Ale czy zastanawiałeś się kiedyś czy wszyscy youtuberzy robią to tylko z powodu hobby ? szybko odpowiadamy na to pytanie , nie ! Nie tylko dlatego że lubią nagrywać filmy i robią to tylko dla przyjemności. Youtube jest świetną kopalnią pieniędzy które możemy zarobić w tym jednym z najpopularniejszych serwisów na świecie. Pewnie myślisz że nie nadajesz się do tego bo nie masz extra drogiej kamery , wstydzisz się pokazać światu czy z zupełnie innych powodów.

Nie musisz mieć profesjonalnego sprzętu aby stać się youtuberem. Każdy z nas ma telefon w którym ma kamerę, a dzisiejsza technologia jest na takim poziomie , że nasze telefonowe kamery są dużo lepsze niż sprzęt do nagrywania jeszcze kilka lat temu.

Ile zarabiają youtuberzy

 

Wszystko fajnie masz telefon z aparatem który nagrywa minimum w 720 czyli hd , masz chęć ale co masz nagrywać ? I tutaj tak na prawdę masz pełne pole do popisu. Na pewno masz jakieś zainteresowania ? gotowanie ? motoryzacja ? gry komputerowe ? świetnie ! już wiesz co masz nagrywać. Youtube jest zasypany filmami w każdej dziedzinie , dosłownie w każdej. Gdyby każdy się wstydził pokazać się na takim filmie , ten portal nie miał by po co istnieć. Czy wiesz ile zarabiają najpopularniejsi youtuberzy w polsce ? jeżeli nie wiesz już śpieszymy z informacją.

Pokażemy wam 2 przykłady youtubera z wysokiej półki to jest Friz :

Ile zarabiają youtuberzy

Ile zarabiają youtuberzy

Zobacz rubrykę Estimated Monthly Earnings to są średnie miesięczne zarobki , przyjmując stawkę po lewą tą niższą za polskie wyświetlenia miesięcznie wychodzi imponująca kwota 19 tyś dolarów miesięcznie !! pomnóż to razy 3,75 i masz wynik w zł ! Czyź nie imponujący wynik ? wiele osób musi kilka lat pracować na taką kwotę.

Ile zarabiają youtuberzy

Teraz pokaże wam następny przykład , bardziej przyziemny i dużo łatwiejszy do osiągnięcia. Przykład youtubera który działa ok 1,5 roku na polskim youtubie.

Jest to kanał jak to ogarnąć.

Ile zarabiają youtuberzy

Miesięcznie ok 670 dolarów x 3,75 = kwota w zł. Rocznie ok 8 tyś dolarów.

Sam widzisz że jest to nie bywały biznes, na którym możemy zarobić gigantyczne pieniądze. Wystarczy mieć pomysł na swój kanał, chęci , oraz nie bać się pokazać światu !

Jak widzisz na powyższych screenach zarobek jest podany w kwocie od – do , przedział ten obowiązuje ponieważ wyświetlenie , wyświetleniu nie jest równe. I za wyświetlenie z Polski mamy inną kwotę , oraz za wyświetlenie np z Usa mamy również inną. Warto dodać również iż polityka youtuba nieco się zmieniła w ciągu ostatnich lat. Teraz aby rozpocząć zarabianie, musimy mieć 1 tyś subskrypcji, oraz 4000 godzin wyświetleń naszych filmów. Czy jest to wynik trudny do osiągnięcia ? myślę że nie. Warto dodać również to że wyświetlenia to nie jedyna rzecz na której zarobimy na youtube. wielu youtuberów posiada również umowy z różnymi firmami , dzięki czemu za reklamę danego produktu otrzymują dodatkowe profity.

Podsumowanie Ile zarabiają youtuberzy

Rozpoczynając swoją przygodę z youtubem , nie licz że z dnia na dzień będziesz zarabiał 2 tyś zł na miesiąc. Najważniejszym jest cykliczność wrzucania swoich materiałów do serwisu. Głównie dzięki temu powoli będziesz w stanie zebrać widownie która będzie chciała Cię oglądać. Pamiętaj też o tym że nagrywając np gry czy recenzje filmów nie musisz pokazywać swojej twarzy. Możesz być całkowicie anonimowy. Jeżeli masz jakieś pytania pisz w komentarzu na wszystkie pytania chętnie odpowiemy. Zapraszamy również na inne nasze artykuły.

https://praca-online.eu/handel-akcjami-firm-platforma-inwestycyjna/