Dochód pasywny na własnej stronie

Dochód pasywny na własnej stronie

Dochód pasywny na własnej stronie co to jest i jak uzyskać ?

Wpis ten będzie poświęcony tematyce zarobku na własnej stronie internetowej. Chodź na pierwszy rzut oka temat własnej strony dla niektórych może się okazać tematem tabu, to nie trzeba się tego bać. Czasy w których pisaliśmy językiem html strony dawno temu minęły, i dziś stworzenie strony, a w zasadzie postawienie strony bez treści trwa kilka minut. Do zrobienia pierwszej strony polecamy skrypt WordPress. Jest on bardzo prosty do prowadzenia, świetnie przyjmuje go wysukiwarka google, oraz support oraz masa wtyczek wyróżnia go jako numer jeden w swojej dziedzinie.

Dochód pasywny na własnej stronie

Nie będziemy tutaj opisywać jak zainstalować skrypt oraz jak go prowadzić gdyż w internecie jest ogrom poradników na ten temat.Jedna z polecanych stron to support wordpressa.

Polskie forum dyskusyjne

Ale zanim zrobisz swoją pierwszą stronę na której zarobisz pomyśl najpierw o tematyce jej. Robienie na odwrót jest bez sensu. Pomyśl na czym się znasz i o czym mógłbyś pisać, co sprawiało by Ci przyjemność.Posiadając już własną stronę którą na bieżąca zapełniasz wartościowymi artykułami, oraz mając pierwszych czytelników, możesz pomyśleć o monetyzacji swojej strony. Na przykład umieszczając na niej reklamy od google czyli google adsense. Lub po prostu sprzedawać miejsca reklamowe na swojej stronie.

Dochód pasywny na własnej stronie

Pamiętaj również o tym że możesz zrobić stronę typowo pod zarobek, czyli treść którą będziesz umieszczał będzie dotyczyła opisów programów afiliacyjnych. Które to znajdziesz np w serwisie Fireads. W wcześniej wymienionym serwisie jest ogrom kampanii, na temat których możesz oprzeć swoją treść. Przykładowo możesz stworzyć stronę dotyczącą konkursów internetowych. Dodajesz, oraz opisujesz posty konkursowe a następnie zostawiasz swój link do programu, w efekcie osoba zainteresowana która potwierdzi swój udział w konkursie przynosi Ci dochód w postali kilku , lub kilkudziesięciu złotych.

Pamiętaj o tym co najważniejsze, chłodna głowa to podstawa ! na stronie która stworzysz dziś , nie zarobisz jutro lub pojutrze ! Kluczem są wejścia z wyszukiwarki google. Czym wyższa pozycja twojej strony w google tym zarobisz więcej ! Istnieje wiele sposobów pozycjonowania strony, jeżeli na tym się nie znasz, skorzystaj z ofert osób które się tym zajmują. W internecie , przykładowo na allegro znajdziesz oferty firm pozycjonowania z gwarancją uzyskania top 10 czy top 5 google. Podstawą jest ciężka praca która przyniesie Ci zarobek i to nie mały !

 

Redakcja https://praca-online.eu

1 Comment

  1. Dochód Pasywny

    Świetna publikacja przedstawiająca w najważniejszym streszczeniu, czym jest dochód pasywny. Napisałem również na ten temat u siebie, a dokładnie, jakie mogą być przykłady takiego zarobku “stałego”: https://mobilnezarabianie.pl/dochod-pasywny-przez-internet-jak-zaczac/

    zapraszam:)

Comments are closed.