Pay per sell co to jest ?

Pay per sell co to jest ?

Pay per sell co to jest ? w skrócie to nic innego jak prowizja od sprzedaży danego produktu. Ale zaraz ? przecież ja nic nie mam, jak mogę na tym zarobić ? Nie musisz inwestować w przedmioty, promujesz przedmioty których nie masz ! Produkty danych firm, poprzez swoje linki polecające.

Dziś już programy afilacyjne są naszpikowane różnymi markami które oferują nam prowizje od sprzedaży. I tak dla przykładu :

Za promowanie media marktu możesz otrzymać od 1,5 % do 4 % kwoty którą wyda klient poprzez Twój link. Kolejny przykład:

Interesujesz się grami ? masz zamiar zakupić grę ? a może ktoś z rodziny ma taki zamiar ? świetnie , a dlaczego masz na tym nie zarobić ?

Promując kampanie g2a czyli lidera światowego pod względem handlu grami możesz otrzymać od 3 % do 5 % za sprzedaż gry ze swojego linku.

Pay per sell co to jest ?

A może chciał byś promować produkty dla dorosłych ? Świetnie ! tam już stawki są dużo wyższe, dla przykładu, promowanie  środka do powiększenia męskiego przyrodzenia za sprzedaż da Ci zysk od ponad 30 zł do ponad 60 zł. Myślisz że nikt tego nie kupuje ? To jesteś w błędzie, zobacz tylko na allegro jaki jest popyt na takie produkty. Czy taki system pracy jest opłacalny ? Tak ! ale pod warunkiem że masz komu polecać linki ze swoimi produktami. Nie przemyślany spam może nie przynieść tutaj zbyt dobrych wyników, czyli w grę wchodzi tylko przemyślana promocja.

Jak zarabiać na pay per sell ?

 

Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ rynek jest przeogromny, i na każdym kroku możemy spotkać różnego typu oferty. Jednak nie oznacza to że się nie da, musimy po prostu dotrzeć do swojej grupy docelowej. Chcąc promować gry nie trudno się domyślić że najlepszą metodą dotarcia do młodych będą fanpage o tematyce gier, lub różnego typu fora gamingowe, lub rozrywkowe.

Pay per sell co to jest ?

Bardzo dobrym pomysłem na zarobek jest promowanie produktów dla dorosłych, od suplementów powiększających wiadome rzeczy, po prosta promocje portali dla dorosłych, wówczas za rejestrację oraz wykup któregoś z pakietów na danej stronie xxx otrzymujemy swoją gratyfikację.I nie jest tajemnicą że do ludzi szukających cielesnych rozrywek jest dotrzeć najłatwiej. Facebook grupy randkowe, sex spotkania. Ogłoszenia dla dorosłych, fora erotyczne to tylko kilka możliwości promocji.

Reasumując zarobki ze sprzedaży mogą być ogromne i nie ograniczone, pod warunkiem tylko że znajdziesz swoją niszę. Czy jest to dobry pomysł na początek zarabiania ? Nie koniecznie, promując pay per sell najważniejsze jest to abyś się nie załamywał i nie kończył z zarabianiem po kilku dniach bez zarobku. Najważniejszym jest podnieść głowę do góry, przeanalizować co robiłeś źle i spróbować zmienić sposób promocji.