Jak zarabiać na allegro?

Jak zarabiać na allegro?

Jak zarabiać na allegro?

 

Jak zarabiać na allegro? Dziś przedstawiamy wam dość prosty i łatwy sposób zarobku w serwisie aukcyjnym jakim jest allegro.Serwis zna chyba każdy użytkownik internetu, od tego najmłodszego do najstarszego, ale czy myślałeś kiedyś o tym aby tam zarobić pare zł do domowego budżetu? Jeżeli jest okazja to dlaczego nie ?!

Jak zarabiać na allegro?

Może wyda Ci się to śmieszne, ale zarobek na allegro zaczynałem kilka lat temu od sprzedaży używanych koszulek sportowych. Tak nie przesłyszałeś się ! 2 razy w tygodniu byłem stałym klientem kilku sklepów z używaną odzieżą w moim mieście. Zakupy zajmowały mi średnio ok 2 godziny dziennie, kwoty które zostawiałem nie były oszałamiające gdyż koszulki byłem w stanie kupić od 1 zł . Handlowałem koszulkami piłkarskimi, sklepy nawet nie miały pojęcia jakie perełki miały w swoich zbiorach. Pamiętam jak dziś gdy zakupiłem koszulkę za całe okrągłe 1 zł a zarobiłem a niej 130 zł ! I czego było by mało jeszcze, zakupu dokonał kolekcjoner takich koszulek z Portugalii ! Bardzo często w takich sklepach trafiały się oryginalne markowe licencjonowane koszulki, które były warto nawet 100 razy więcej. To był mój początek pracy na allegro, ale teraz porozmawiajmy o Tobie. Jeżeli jesteś tutaj i czytasz ten post, to znaczy że chcesz zarabiać w internecie i bardzo dobrze, zacznij na sam początek od przeglądu swojej szafy, lub poszukaj jakiegoś nie używanego sprzętu rtv agd, uwierz mi na starociach można zarobić krocie.

A Tobie na start przyda się każdy grosz. Jeżeli nie masz czego sprzedać , co tak na prawdę dzieje się bardzo rzadko, to przychodzę Ci z pomocą i podam Ci następną opcje zarobku. Praca przy komputerze, przy pisaniu postów na forach, Masz chwile czasu ? potrafisz poprawnie pisać ? chcesz zarabiać, proszę bardzo to zarobisz. Za ok 50 postów na forach zarobisz ok 13 zł Zlecenia są zwykle rozdzielane na kilka dni , czyli np dziennie piszesz 10 postów. Ile Ci to zajmie ? 5 minut maks 10 ? Czy nie warto ? zważając na to że i tak siedzisz przy komputerze ? Chcesz kolejny sposób na zarobek ? nie ma sprawy , będziesz potrzebował mały budżet na start, a co będziesz robił ? sprzedawał towar z chin ? Teraz pewnie łapiesz się za głowę i myślisz skąd go wezme ?

https://best.aliexpress.com

 

https://www.alibaba.com

2 strony z bardzo fajnymi cenami i praktycznie z każdym towarem który sobie wymarzysz. Mój pierwszy raz wyglądał w ten sposób , ze zamówiłem sobie 10 sztuk zegarków , każdy o cenie 1$ czyli łącznie zapłaciłem 10$ gdyż przesyłka z chin jest darmowa, 10$ ok 40 zł chcesz wiedzieć ile zarobiłem ? zarobiłem ponad 200 zł !! Opłacała się ? oceń sam. Zainwestowałem jedynie 40 zł , a gdybym zainwestował 400 ? Przeglądając allegro tysiące ofert które widzisz są właśnie z chin zamawiane w ten sposób. Pamiętaj jednak jeżeli będziesz chciał się tym zajmować na poważnie , nie zapomnij o działalności gospodarczej.

Reasumując allegro to kopalnia pieniędzy, wystarczy tylko usiąść i pomyśleć, co mógłbyś zaoferować innym. Wymienione tutaj sposoby to tylko kropla w morzu, tego co jeszcze można tam zrobić.

1 Comment

  1. Pingback: Jak zarabiać na pożyczkach ? - Zarabianie w internecie

Comments are closed.