Jak i gdzie promować programy partnerskie ?

Jak i gdzie promować programy partnerskie ?

Jak i gdzie promować programy partnerskie ?

 

To pytanie zadaje sobie chyba każdy kto rozpoczyna pracę w internecie, dziś pod lupę weżniemy serwis Fireads, opiszemy sposoby promowania swoich linków reklamowych. Prawda jest taka jeżeli chodzi o nasze linki, że do czym większego grona odbiorców dotrzemy, tym potencjalnie więcej zarobimy.

Jeżeli nie masz jeszcze konta w serwise Fireads, to zapraszam Cię do założenia swojego konta, a zrobisz to klikając na baner poniżej.

FireAds

 

Po założeniu konta przejdź do zakładki kampanie,a następnie wybierz program który chcesz zacząć promować. Na przykład weźmy pod lupę program Naughty appetite -jest to portal społecznościowy dla dorosłych, przy odpowiednim targetowaniu zyskuje bardzo wysoką konwersję. Po wejściu w dany program możesz jeszcze nie widzieć swoich linków które będziesz promował, a zobaczysz okienko, w którym musisz opisać metody swojej promocji. Gdzie będziemy promować ? Na forach dla dorosłych , na Facebooku w grupach randkowych. Po wpisaniu miejsc promocji program będziesz miał aktywowany do 48 godzin , ale uwierz zwykle trwa to ok kilku minut. Jak widzisz w programie Naughty appetite otrzymujesz aż 4,50 zł za poleconą osobę która tylko założy konto w serwisie. Tak wystarczy że nasz klient tylko założy konto w serwisie i potwierdzi swój adres e-meil. Wówczas otrzymujemy swoją należność do naszego salda. Czyż nie proste ?

Jak i gdzie promować programy partnerskie ?

Jak i gdzie promować programy partnerskie ?

Jak i gdzie promować programy partnerskie ?

Jasne że tak wystarczy tylko trochę ruszyć głową , masz program dla dorosłych z ogłoszeniami który chcesz promować , jak to zrobić ? Gdzie znajdziemy napaloych facetów lub gorące hot laski ? na Facebooku w grupach randkowych, takowych grup są setki , jeżeli nie tysiące ! Stwórz konto na facebooku , wrzuć zdjęcie hot laski i dołączaj do grup, a napaleńcy sami będą pisać gwarantuje. A już dalej wiesz co robić 😉 wysyłasz im swój link. Kolejną dobrą opcją to strony ogłoszeniowe, na większości stron z ogłoszeniami jest sekcja ogłoszeń towarzyskich, dodaj swoje ogłoszenie hot laski z linkiem i patrz jak kasa leci na Twoje konto. To najprostsze, a zarazem cały czas skuteczne metody promocji, dzięki którym zarobisz swoje pierwsze pieniądze przez internet.

1 Comment

  1. ldkncdbztl

    Dobry wpis

Comments are closed.